Registracija

Registracija atidaryta visus metus.

 

Susikuriate paskyrą Bebro varžybų lauke:

 1. 1. Spaudžiate „Prisijungti“ → „Sukurti naują paskyrą“.
  2. Pasirenkate, kas esate (mokinys arba mokytojas).
  3. Užpildote anketą (primename, kad kiekvienas naudotojas turi turėti unikalų el. pašto adresą – esant sutapimui registracija neįvyks). Visi sistemos pranešimai, skirti naudotojui, bus siunčiami jo nurodytu el. pašto adresu.
  PASTABA. pašto dėžutės mail.ru ir one.lt nerekomenduojamos – pastebėta, kad jų naudotojai laiškų negauna arba gauna po 30 min.
 2. 4. Patvirtinate el. paštu gautą registracijos nuorodą.
  5. El. paštu patvirtinus registracijos nuorodą, mokiniui paskyra sukuriama iškart. Mokytojas turi gauti konkurso administratoriaus patvirtinimą.
 3. PASTABA. Mokytojai, apie kuriuos „Bebro“ administracija duomenų neturi (t.y. tie, kurie pernai konkurse nedalyvavo arba pasikeitė elektroninį paštą) privalo užpildyti ir nusiųsti (el. paštu info@bebras.lt) „Bebro“ organizatoriams naujo vykdytojo paraišką (WordPDF). Mokyklos direktoriaus spaudas (parašas) būtinas! Paraiškoje turi būti nurodyti mokytojo duomenys, kurie bus vedami į registracijos anketą. Tai būtina dėl saugumo.
 4. Galite registruotis ir prieš pat dalyvavimą konkurse, tačiau būkite tikri, kad viską supratote ir nepadarysite klaidų, tokių kaip neteisingai įvesti duomenys, pvz., mokinio klasė, mokykla, el. paštas.

 5. MOKYTOJŲ DĖMESIUI!

 • Registracijos anketą pildo VISI: mokytojai ir mokiniai, kurie NETURI PASKYRŲ iš ankstesnių metų.
 • Naujo vykdytojo paraišką (WordPDF) (su mokyklos direktoriaus spaudu) užpildyti ir atsiųsti turi tik mokytojai.
 • Jei mokytojas ar mokinys, įvesdamas savo duomenis padarė KLAIDĄ, jam nereikia pakartotinai registruotis. Jis turi prisijungti prie sistemos su savo paskyra ir klaidingus duomenis pataisyti.
 • Savo duomenų mokiniai taisyti negali vykstant konkursui ir kurį laiką po jo, kad nekiltų painiavos.

REKOMENDUOJAME! Kad registracijos procesas vyktų greičiau ir sklandžiau, siūlome atkreipti dėmesį  į keletą dalykų:

 • Reikalavimai kompiuteriams. Jei mokyklos kompiuteriai neatitinka reikalavimų, turėsite laiko tai sutvarkyti.
 • Mokinys, norintis dalyvauti tiek konkurse, tiek treniruotėje, turi susikurti paskyrą „Bebro“ varžybų lauke (tam jis privalo turėti elektroninį paštą).
 • Mokytojai gali įkelti 1–6 klasių mokinių sąrašus į varžybų lauką patys, tik tada jie turi  perduoti prisijungimo duomenis mokiniams.

 

Sutikimas dėl asmens duomenų naudojimo
 

Pasirašyti ir įkelti į „Bebro“ sistemą tėvų/globėjų sutikimą dėl jų vaiko iki 14 metų duomenų naudojimo galima šiais būdais:

 • jei Jūsų mokykla su mokinių tėvais turi pasirašę sutartis, leidžiančias vaikui dalyvauti konkursuose/olimpiadose ar kitose veiklose ugdymo gerinimo tikslais, prašome atsisiųsti patvirtinimo dokumento šabloną (PDF, Word) ir perduoti mokyklos administracijai pasirašyti. Pasirašytą dokumentą atsiųsti info@bebras.lt. Tuomet visus šios mokyklos vaikus pažymėsime, kad jie turi sutikimus.
 • tėvai/globėjai gavę iš mokytojo sutikimo lapą (arba PDF el. paštu) nuskenuoja telefonu unikalų QR kodą lapo apačioje (arba suveda nurodytą adresą), atsidariusioje programėlėje užpildo trumpą anketą, spaudžia „Sutinku“ ir sutikimas automatiškai atsiduria sistemoje. Grąžinti lapo mokytojui nebereikia. PASTABA. Mokytojas sutikimo lapą tam tikram mokiniui atsisiunčia iš varžybų lauko (mokinio vardo eilutėje nuoroda „Spausdinti sutikimą“).
 • arba tėvai/globėjai gavę iš mokytojo sutikimo lapą jį pasirašo ir grąžina mokytojui, mokytojas įkelia skenuotą/fotografuotą dokumentą į BEBRO varžybų sistemą per savo paskyrą.

 

14-mečiai ir vyresni vaikai patvirtina savo sutikimą dėl jų duomenų naudojimo savo paskyrose prieš konkursą ar anksčiau.
Skenuoti sutikimai saugomi sistemoje kol vaikui sukaks 14 metų, vėliau jie patys turės patvirtinti savo sutikimą prisijungę prie varžybų sistemos prieš konkursą.
Plačiau apie BDAR čia.