Registracija

Registracija atidaryta visus metus.

 

Susikuriate paskyrą Bebro varžybų lauke:

 1. 1. Spaudžiate „Prisijungti“ → „Sukurti naują paskyrą“.
  2. Pasirenkate, kas esate (mokinys arba mokytojas).
  3. Užpildote anketą (primename, kad kiekvienas naudotojas turi turėti unikalų el. pašto adresą – esant sutapimui registracija neįvyks). Visi sistemos pranešimai, skirti naudotojui, bus siunčiami jo nurodytu el. pašto adresu.
  PASTABA. pašto dėžutės mail.ru ir one.lt nerekomenduojamos – pastebėta, kad jų naudotojai laiškų negauna arba gauna po 30 min.
 2. 4. Patvirtinate el. paštu gautą registracijos nuorodą.
  5. El. paštu patvirtinus registracijos nuorodą, mokiniui paskyra sukuriama iškart. Mokytojas turi gauti konkurso administratoriaus patvirtinimą.
 3. PASTABA. Mokytojai, apie kuriuos „Bebro“ administracija duomenų neturi (t.y. tie, kurie pernai konkurse nedalyvavo arba pasikeitė elektroninį paštą) privalo užpildyti ir nusiųsti (el. paštu info@bebras.lt) „Bebro“ organizatoriams naujo vykdytojo paraišką (WordPDF). Mokyklos direktoriaus spaudas (parašas) būtinas! Paraiškoje turi būti nurodyti mokytojo duomenys, kurie bus vedami į registracijos anketą. Tai būtina dėl saugumo.
 4. Galite registruotis ir prieš pat dalyvavimą konkurse, tačiau būkite tikri, kad viską supratote ir nepadarysite klaidų, tokių kaip neteisingai įvesti duomenys, pvz., mokinio klasė, mokykla, el. paštas.

 5. MOKYTOJŲ DĖMĖSIUI!

 • Registracijos anketą pildo VISI: mokytojai ir mokiniai, kurie NETURI PASKYRŲ iš ankstesnių metų.
 • Naujo vykdytojo paraišką (WordPDF) (su mokyklos direktoriaus spaudu) užpildyti ir atsiųsti turi tik mokytojai.
 • Jei mokytojas ar mokinys, įvesdamas savo duomenis padarė KLAIDĄ, jam nereikia pakartotinai registruotis. Jis turi prisijungti prie sistemos su savo paskyra ir klaidingus duomenis pataisyti.
 • Savo duomenų mokiniai taisyti negali vykstant konkursui ir kurį laiką po jo, kad nekiltų painiavos.

REKOMENDUOJAME! Kad registracijos procesas vyktų greičiau ir sklandžiau, siūlome atkreipti dėmesį  į keletą dalykų:

 • Reikalavimai kompiuteriams. Jei mokyklos kompiuteriai neatitinka reikalavimų, turėsite laiko tai sutvarkyti.
 • Mokinys, norintis dalyvauti tiek konkurse, tiek treniruotėje, turi susikurti paskyrą „Bebro“ varžybų lauke (tam jis privalo turėti elektroninį paštą).
 • Mokytojai gali įkelti 1–6 klasių mokinių sąrašus į varžybų lauką patys, tik tada jie turi  perduoti prisijungimo duomenis mokiniams.