Skelbiame 17-tojo Bebro konkurso I etapo laimėtojus

1 klasė
1 vieta
Paulius Džemedžionas, Kauno šv. Kazimiero progimnazija
Liudvikas Juosponis, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus
Ieva Rugieniūtė, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus
Auksė Starkauskaitė, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus
Paulina Tatarovaitė, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus
Liepa Derkintytė, Mažeikių rajono Sedos Vytauto Mačernio gimnazija
Smiltė Čeidaitė, Panevėžio „Vilties“ progimnazija
Gytė Dailidėnaitė, Panevėžio „Vilties“ progimnazija
Ignas Janulionis, Panevėžio „Vilties“ progimnazija
Martynas Macevičius, Panevėžio „Vilties“ progimnazija
Benediktas Mateikis, Panevėžio „Vilties“ progimnazija
Morta Tamoliūnaitė, Panevėžio „Vilties“ progimnazija
Matas Valkūnas, Panevėžio „Vilties“ progimnazija
Dovydas Juodeikis, Šiaulių Dainų progimnazija

 


 

2 klasė
1 vieta
Gabija Langvinytė, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus
Vakaris Pukštys, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus
Rugilė Sakalė, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus
Aronas Stankūnas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus
Smiltė Čižiūtė, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija
Tija Lenkaitytė, Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija
Einartas Lekstutis, Plungės Senamiesčio mokykla
Urtė Grigaitė, Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla
Nidas Baranauskas, Vaikų meninė studija „Diemedis“
Ignas Paukštė, Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija
Ąžuolas Razma, Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus
Martynas Robačevskis, Vilniaus Maironio progimnazija

 


 

3 klasė
1 vieta
Gabijus Beržinis, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus
Antanas Bugenis, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus
Aušrinė Jurkonytė, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus
Nedas Beržinis, Plungės Senamiesčio mokykla
Aidas Vydmontas, Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus

 


 

4 klasė
1 vieta
Justina Janulevičiūtė, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija
Denas Budreika, Kauno šv. Kazimiero progimnazija
Benas Brazys, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus
Augustinas Zdanavičius, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus
Aleksej Andrejev, Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija
Gražvydas Miknys, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija
Tauras Kupčinskas, Panevėžio r. Raguvos gimnazija
Edminas Alimas, Plungės Senamiesčio mokykla
Gustė Kasmauskaitė, Plungės Senamiesčio mokykla
Kristupas Sodys, Plungės Senamiesčio mokykla
Arijus Jonušas, Telšių „Atžalyno“ progimnazija
Akgirdas Šukys, Vilniaus „Žiburio“ pradinė mokykla

 


 

5 klasė
1 vieta
Luka Jakučionytė, Kauno jėzuitų gimnazija
Kristupas Čiurlionis, Vilniaus jėzuitų gimnazija
Trojus Bartkevičius, VšĮ „Mokykla vaikams“ filialas Progimnazija „MAGIS“
Anris Tynčenko, VšĮ „Mokykla vaikams“ filialas Progimnazija „MAGIS“

 


 

6 klasė
1 vieta
Rokas Rimkus, Vilniaus Baltupių progimnazija
Pijus Piekus, VšĮ „Mokykla vaikams“ filialas Progimnazija „MAGIS“

 

3 vieta
Gytis Taparauskas, Kauno „Vyturio“ gimnazija
Miglė Mieliauskaitė, Kėdainių „Ryto“ progimnazija
Liepa Rukštelytė, Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija
Rugilė Vaisėtaitė, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija
Lukas Petrikas, Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus
Adomas Petrosius, Vilniaus jėzuitų gimnazija

 


 

7 klasė
1 vieta
Dominykas Laucius, Vilniaus jėzuitų gimnazija
Paulius Tamašiūnas, VšĮ „Mokykla vaikams“ filialas Progimnazija „MAGIS“

 

3 vieta
Linas Steponavičius, Kauno Tado Ivanausko progimnazija
Adomas Paulikas, Vilniaus jėzuitų gimnazija

 


 

8 klasė
1 vieta
Matas Sprainys, Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija

 

2 vieta
Jokūbas Abromaitis, VšĮ „Mokykla vaikams“ filialas Progimnazija „MAGIS“

 

3 vieta
Linas Petrauskas, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus
Matas Sketerskas, Šiaulių Dainų progimnazija

 


 

9 klasė
1 vieta
Andrius Gasiukevičius, Ignalinos gimnazija

 

2 vieta
Dorotėja Bernotė, Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus
Emilis Slabada, Vilniaus licėjus

 


 

10 klasė
1 vieta
Ąžuolas Šiukščius, Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija

 

2 vieta

Tomas Paznėkas, Vilniaus licėjus

3 vieta
Augustė Motiejūnaitė, Vilniaus licėjus

 


 

11 klasė
1 vieta
Gustas Pranckietis, Vilniaus jėzuitų gimnazija
Edvinas Sudikas, Vilniaus jėzuitų gimnazija

 

3 vieta
Rūta Giedrytė, Vilniaus licėjus
Aldas Lenkšas, Vilniaus licėjus

 


 

12 klasė
1 vieta
Jokūbas Trakšelis, Prezidento Jono Žemaičio gimnazija

 

2 vieta
Rokas Jurėnas, Ignalinos gimnazija

 

3 vieta
Neda Narmontaitė, Klaipėdos licėjus

 


 

Sveikiname!