II etapas vasario 20 d.

 

Iki vasario 18 d. mokiniai privalo išbandyti gautus prisijungimus: prisijungia prie varžybų lauko lt.bebras.lt su mokytojo nurodytu prieigos raktu; sudalyvauja treniruotėje. Jei prisijungti nepavyksta, kreipiasi el. paštu info@bebras.lt

Konkurso dieną slaptažodžių priminimas ar bet koks duomenų keitimas NEBUS GALIMAS. Taip pat NEVYKS KONSULTACIJOS, todėl jei turite klausimų, prašome iš anksto kreiptis el. paštu info@bebras.lt

 

DĖMESIO! Jei mokiniui konkurso dieną (vasario 20 d.) nepavyks prisijungti prie varžybų lauko, vadinasi jis neturės galimybės dalyvauti konkurse. Todėl prašome pasitikrinti prisijungimą iš anksto!

 


 

Konkursas vasario 20 d.

 

Su mokytojo nurodytu prisijungimo raktu mokinys jungiasi prie varžybų lauko lt.bebras.lt jam paskirtu laiku (kitu laiku mokiniai uždavinių spręsti negali!!!):

 

10.00 val. JAUNIAI sprendžia uždavinius.

11.00 val. KOLEGOS sprendžia uždavinius.

 

Uždavinių sprendimui skiriama 30 min.

Baigus spręsti uždavinius mokiniai turės užpildyti anketą (iki 15 min.).

 

Pasibaigus konkursui (nuo 12.00 val.) mokiniai galės matyti savo sprendimus ir pastebėjus netikslumus informuoti konkurso organizatorius el. paštu info@bebras.lt arba žinute konkurso Facebook paskyroje. Po galutinių rezultatų paskelbimo pastabos nebus priimamos.

 

Galutiniai II etapo rezultatai skelbiami vasario 20 d. 14.00 val.

 

13.00 val. paskaita „Pokalbis: profesijos pasirinkimas: kuo galiu ir kuo noriu būti“ :

Nuoroda prisijungti į JAUNIŲ (9-10 kl.) grupę: : Click here to join the meeting

Nuoroda prisijungti į KOLEGŲ  (11-12 kl.) grupę: Click here to join the meeting

 


 

I-III vietos laimėtojų diplomai bus išsiųsti el. paštu mokytojams, registravusiems mokinius į II etapą.

 


 

I ir III vietų laimėtojams „ISIC Lietuva“ įsteigė prizus, kuriuos jie išsiųs paštu. Todėl paskelbus galutinius rezultatus I-III vietų laimėtojų mokytojus prašome iki vasario 26 d. parašyti el. paštu info@bebras.lt šią informaciją:

a) jei mokinys ar jo tėvai/globėjai, SUTINKA gauti „ISIC Lietuva“ prizą į namus, tai nurodyti nugalėtojo vardą, pavardę, jo namų adresą, tel. nr.

b) jei mokinys ar jo tėvai/globėjai, NESUTINKA gauti „ISIC Lietuva“ prizą į namus, tai nurodyti nugalėtojo mokytojo vardą, pavardę, mokyklos adresą, kuriuo bus išsiųstas prizas.

 

El. dovanų kuponai I-III vietų laimėtojams ir jų mokytojams bus siunčiami el. paštu mokytojams, kurie registravo mokinius į I etapą.

 

Dėmesio! Iš visų mokinių, atsakiusių anketos klausimus, rinksime tą, kuris atsakys išsamiausiai. Jo laukia staigmena.

 

Pastaba. Iki 2021 m. II etapo mokiniai buvo skirstomi pagal regionus ir siunčiami į atitinkamas aukštąsias mokyklas. Šiais metais mokiniai nebus skirstomi, o taip pat apdovanojami tik I-III vietos laimėtojai Lietuvos mastu.

 

 

 

Prizus dovanoja: CodeAcademy KidsISIC Lietuva, ESET, Heximus, OHO kryžiažodžių grupė.


2020-02-09

 

Informatikos ir informatinio mąstymo konkurso BEBRAS II etapas vyks vasario 20 d. (šeštadienį) nuotoliniu būdu.

 

Kviečiami mokiniai:

  • 9-10 klasių mokiniai I etape surinkę 95 ir daugiau taškų.
  • 11-12 klasių mokiniai I etape surinkę 77 ir daugiau taškų.

 

Registracija į II etapą varžybų lauke lt.bebras.lt nuo sausio 25 d. iki sausio 31 d. (imtinai).

Mokinių dalyvavimą II etape turi patvirtinti mokytojai. Jie kviečiamųjų mokinių sąrašus matys savo paskyrose varžybų lauke lt.bebras.lt  (meniu „Varžybų administravimas“ – „Antro turo dalyviai“) nuo sausio 25 d.

 

Dėmesio! Vietų skaičius ribotas!


Mokytojai varžybų lauke matys duomenis, su kuriais II etape dalyvaujantys mokiniai privalės jungtis varžybų dieną (Varžybų administravimas – Antro turo dalyviai-Greito prisijungimo raktas)

Nuo vasario 3 d. prisijungimo raktus mokiniams perduoda mokytojai!