Gausiausiai dalyvavusių mokyklų apdovanojimai

Apdovanojamos gausiausiai informatikos ir informatinio mąstymo konkurse „Bebras“ dalyvavusios mokyklos – tos, kuriose dalyvavo daugiau nei pusė mokinių. Mokyklos buvo suskirstytos į penkias grupes pagal mokinių skaičių: iki 100 mokinių, nuo 100 iki 200 mokinių, nuo 200 iki 400 mokinių, nuo 400 iki 600 mokinių ir virš 600 mokinių. Skelbiamas apdovanotųjų mokyklų sąrašas ir rėmėjai.

 

I grupė:

 

1. Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykla (VšĮ „Turing School“)
2. Šiaulių r. Pakapės mokykla (UAB „Blue Solutions“)
3. Pagėgių savivaldybės Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinė mokykla (UAB „Baltų lankų“ vadovėliai)
4. Pakruojo rajono Balsių pagrindinė mokykla (AB „Swedbank“)
5. Molėtų r. Suginčių pagrindinė mokykla (Lietuvos kompiuterininkų sąjunga)

 

II grupė:

 

6. Vaikų meninė studija „Diemedis“ (Vilniaus savivaldybė)
7. Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla (UAB „Nordzucker Business Services“)
8. Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorija („Visma Lietuva“)
9. Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla (Vilniaus universitetas)

 

III grupė:

 

10. Vilniaus „Žiburio“ pradinė mokykla (Vilniaus savivaldybė)
11. Alytaus Dainavos progimnazija (UAB „Biznio mašinų kompanija“ kartu su VšĮ „Edukacijos forumas“)
12. Širvintų „Atžalyno“ progimnazija (UAB „Biznio mašinų kompanija“ kartu su VšĮ „Edukacijos forumas“)
13. Klaipėdos Baltijos gimnazija (UAB „Baltų lankų“ vadovėliai)
14. Utenos Vyturių progimnazija (UAB „Biznio mašinų kompanija“ kartu su VšĮ „Edukacijos forumas“)
15. Molėtų gimnazija (UAB „Biznio mašinų kompanija“ kartu su VšĮ „Edukacijos forumas“)
16. Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla (UAB „Biznio mašinų kompanija“ kartu su VšĮ „Edukacijos forumas“)

 

IV grupė:

 

17. Kauno r. Raudondvario gimnazija (UAB „Šviesa“)
18. Kauno šv. Kazimiero progimnazija (UAB „Šviesa“)
19. Vilniaus Pilaitės gimnazija (UAB „Blue Solutions“)
20. Šakių „Žiburio“ gimnazija (Vilniaus universitetas)

 

V grupė:

 

21. Jurbarko Naujamiesčio progimnazija (UAB „Mokslo technologijos“)
22. Vilniaus Žvėryno gimnazija (UAB „Biznio mašinų kompanija“)
23. Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija (UAB „Biznio mašinų kompanija“ kartu su VšĮ „Edukacijos forumas“)
24. Kauno Jono Pauliaus II gimnazija (UAB „Biznio mašinų kompanija“ kartu su VšĮ „Edukacijos forumas“)
25. Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazija (UAB „Biznio mašinų kompanija“ kartu su VšĮ „Edukacijos forumas“)
26. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija (UAB „Biznio mašinų kompanija“ kartu su VšĮ „Edukacijos forumas“)
27. Mažeikių Kalnėnų progimnazija (UAB „Biznio mašinų kompanija“ kartu su VšĮ „Edukacijos forumas“)
28. Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus (Kauno technologijos universitetas)
29. Panevėžio 5-oji gimnazija („Visma Lietuva“)
30. Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija (UAB „Mokslo technologijos“)
31. Kauno jėzuitų gimnazija (UAB „Mokslo technologijos“)
32. Klaipėdos licėjus (UAB „Mokslo technologijos“)

 

Papildomai UAB „Education & Business Technologies“ ir UAB „Biznio mašinų kompanija“ apdovanoja visas išvardintas 32 mokyklas:

• Gimnazijoms skiria SMART Notebook programinės įrangos licenciją,
• Likusios 18 mokyklų gaus po porą edukacinių „Scottie Go!“ žaidimų.