Svarbios datos

Konkurso rezultatų paskelbimas ir peržiūra: lapkričio 20–21 d.

Mokytojai ir mokiniai apie rezultatų paskelbimą informuojami el. paštu, kuris nurodytas varžybų lauke. Apie rezultatus informacija skelbiama bebras.lt naujienose.

Paskelbus rezultatus įsitikinkite, kad viskas teisinga. Pastebėjus klaidą, apie ją prašome informuoti iki lapkričio 21 d. 22.00 val. (imtinai).

 

Padėkas už dalyvavimą konkurse ar jo vykdymą galite rasti varžybų lauke lt.bebras.lt (meniu REZULTATAI).

Pastaba. Jei mokytojas koregavo mokinio duomenis, padėkas rekomenduojame atspausdinti kitą dieną.Į apdovanojimų šventę kviečiamų mokinių sąrašo paskelbimas ir registracija į apdovanojimų šventę: lapkričio 22–23 d.

Sekite naujienas bebras.lt ir https://www.facebook.com/ITBebras  Informacija apie apdovanojimų šventę bus siunčiama tik mokytojui, kuris registravo mokinį į konkursą.

 Apdovanojimų šventė (parodos „Mokykla 2017“ metu): lapkričio 25 d.

Apdovanojimų šventėje bus kviečiami dalyvauti visi konkurso dalyviai.

Tačiau bus skelbiamas mokinių, kurie pasirodė geriausiai Lietuvos mastu, sąrašas. Šiems mokiniams bus įteikiami diplomai ar pagyrimo raštai. Taip pat jiems ir jų mokytojams bilietus į renginį dovanos konkurso rėmėjai.

Detali informacija bus skelbiama bebras.lt ir https://www.facebook.com/ITBebras


II etapas vyks 2018 m. vasario 3 d. (mokinių, pakviestų į II etapą, sąrašai bus skelbiami bebras.lt svetainėje gruodžio mėn. pradžioje).

 


Sekite naujienas bebras.lt ir https://www.facebook.com/ITBebras!

 

Jei turite klausimų, rašykite info@bebras.lt!

 

KVIETIMAS DALYVAUTI KONKURSE  >>>>