2016-2017 m. II etapo laimėtojai

 

Mokiniai, kurie užėmė I-III vietas Lietuvos mastu:

 

9 klasė

Aneta Jaglinska, Vilniaus Simono Konarskio mokykla, I vieta
Matas Vaitkevičius, Panevėžio r. Velžio gimnazija, II vieta
Lukas Uscila, Vilniaus „Minties“ gimnazija, III vieta

 

10 klasė

Greta Žemgulytė, Vilniaus licėjus, I vieta
Kasparas Jankevičius, Vilniaus licėjus, II vieta
Arnas Marozas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija, III vieta

 

11 klasė

Tauras Bukelis, Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija, I vieta
Simas Kuprelis, Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija, II vieta
Domantas Vizbaras, Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija, III vieta

 

12 klasė
Džiugas Šimaitis, Vilniaus licėjus, I vieta
Paulius Poviliauskas, Vilniaus licėjus, II vieta
Rytis Baradas, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija, III vieta


Mokiniai, kuriems įteikti pagyrimo raštai:

 

9 klasė

Joris Gagilas, Vilniaus Žvėryno gimnazija
Povilas Damynas, Prienų „Žiburio“ gimnazija
Miglė Kašėtaitė, Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija

Astijus Simanavičius, Prienų „Žiburio“ gimnazija

Vitalija Smirnovaitė, Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija
Pijus Stravinskas, Kauno jėzuitų gimnazija
Marius Davidavičius, Viešoji įstaiga Kauno technologijos universiteto gimnazija
Paulius Mikėnas, Kauno „Vyturio“ gimnazija
Edvinas Juodeikis, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus

Rokas Kapočius, Ignalinos gimnazija
Emilis Druteika, Ignalinos r. Vidiškių gimnazija

Vilius Šlekys, Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija
Donata Snieškaitė, Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija
Aistė Židonytė, Pasvalio Petro Vileišio gimnazija
Rusnė Šipelytė, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija
Kristupas Sabaliauskas,Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazija

Benas Ranauskas, Šilutės pirmoji gimnazija
Arvydas Grublys, Klaipėdos licėjus
Ugnė Bučytė, Klaipėdos licėjus

Gabrielė Petrikytė, Plungės r. Alsėdžių gimnazija

Gintė Grubliauskaitė, Klaipėdos licėjus

Paulius Leščauskis, Kelmės rajono Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija
Aušrinė Leimontaitė, Telšių r. Luokės Vytauto Kleivos gimnazija
Žygimantas Bagdonas, Kelmės rajono Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija

 

10 klasė

Mindaugas Zabodtka, Vilniaus licėjus
Šarūnas Rūgys, Prienų „Žiburio“ gimnazija
Rima Miknaitė, Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija

Deimantas Eidukevičius, Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija

Tomas Ignatavičius, Šakių „Žiburio“ gimnazija
Deivydas Bakanauskas, Raseinių r. Ariogalos gimnazija
Otilija Jociūtė, Raseinių r. Ariogalos gimnazija
Vakarė Prisiažniukaitė, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus
Vaida Žvirblytė, Kauno Rokų gimnazija

Tadas Umbrasas, Ignalinos gimnazija
Lina Drūteikaitė, Ignalinos gimnazija

Eglė Skebaitė, Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija
Emilija Fijalkauskaitė, Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija
Klaudija Garnytė, Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija
Vilius Kaščionis, Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija
Mantvydas Grabauskas, Panevėžio 5-oji gimnazija

Jevgenij Sudajev, Klaipėdos „Santarvės“ pagrindinė mokykla
Ugnė Kaselytė, Klaipėdos licėjus
Astijus Kundrotas, Klaipėdos Hermano Zudermano gimnazija

Akvilė Drachnerytė, Šilutės Vydūno gimanzija

Edvinas Juozapaitis, Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija
Tomas Genčauskis, Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija
Vilmantas Pieškus, Naujosios Akmenės Ramučių gimnazija

 

11 klasė

Emilija Barteškaitė, Vilniaus jėzuitų gimnazija
Joana Izabela Šyškaitė, Elektrėnų „Versmės“ gimnazija
Emilija Rizgelytė, Vilniaus Žvėryno gimnazija

Dautartas Valvonis, Alytaus r. Butrimonių gimnazija
Rytis Lapušinskas, Alytaus r. Butrimonių gimnazija
Vytenis Zalieckas, Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija

Vytenis Petrauskas, Kauno jėzuitų gimnazija
Lukas Ališauskas, Raseinių r. Ariogalos gimnazija
Vilius Birštonas, Vilkaviškio r. Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazija
Aušra Molotkevičiūtė, Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija
Tadas Jaugielavičius, Kauno jėzuitų gimnazija

Karolis Ličkūnas, Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija

Ernestas Rimkevičius, Ignalinos gimnazija
Mingaudas Matukas, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija

Rokas Tubutis, Šilutės pirmoji gimnazija
Aleksandr Lichovoj, Klaipėdos „Aitvaro“ gimnazija

Pijus Serapinas, Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija

Valerij Bogdanov, Klaipėdos „Aitvaro“ gimnazija

Edmundas Pagareckis, Šilutės pirmoji gimnazija

Marius Pocevičius, Šiaulių Didždvario gimnazija
Rimantas Paulauskas, Tauragės „Versmės“ gimnazija
Laurynas Mikolaitis, Šiaulių Didždvario gimnazija

 

12 klasė
Edvardas Dlugauskas, Vilniaus „Juventos“ gimnazija
Ieva Korsakaitė, Varėnos „Ąžuolo“ gimnazija
Gabrielė Abunevičiūtė, Varėnos „Ąžuolo“ gimnazija

Agnė Moleikaitytė, Šakių „Žiburio“ gimnazija
Andrėja Šapalaitė, Kauno Veršvų gimnazija
Mantas Klevinskas, Raseinių r. Ariogalos gimnazija
Darius Kurtinaitis, Kauno Jono Jablonskio gimnazija
Augustas Talačka, Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazija

Martyna Mazuronytė, Panevėžio 5-oji gimnazija
Tautvydas Grabauskas, Panevėžio 5-oji gimnazija
Mantas Vanagas Kupiškio, Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazija

Monika Žukaitė, Utenos Dauniškio gimnazija
Tomas Kučejevas, Molėtų gimnazija

Dominykas Pilitauskas, Klaipėdos licėjus
Arsenij Djakov, Klaipėdos „Aitvaro“ gimnazija
Michail Petrov, Klaipėdos „Aitvaro“ gimnazija

Ignas Kurlinkus, Šilutės Vydūno gimnazija

Marina Bielskytė, Tauragės Žalgirių gimnazija
Simas Bijeikis, Joniškio „Aušros“ gimnazija
Arnas Klova, Telšių „Džiugo“ gimnazija


Mokiniai, kurie dalyvavo „Bebro“ II etape ir laimėjo „Code Fights“ konkurse:

 

Aurimas Petrėtis, Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnazija, I vieta

Edvardas Dlugauskas, Vilniaus „Juventos“ gimnazija, II vieta

Gintaras Grėbliūnas, Lazdijų r. Šventežerio mokykla, III vieta

 

Šiems mokiniams įteikti „Visma Lietuva“ specialūs prizai ir diplomai.

Pastaba. „Code Fights“ konkursas buvo organizuojamas bendradarbiaujant su „Visma Lietuva“. Šiame konkurse galėjo dalyvauti visi mokiniai, pakviesti į „Bebro“ II etapą. Daugiau informacijos apie šio konkurso idėją >>>

 

 

picture1