Registracija

Registracija atidaryta visus metus.

Susikurti paskyrą turite Bebro varžybų lauke.

Galite registruotis ir prieš pat atliekant konkursą, tačiau būkite tikri, kad viską supratote ir nepadarysite klaidelių, tokių kaip neteisingai įvesti duomenys, pvz., mokinio klasė, mokykla, el. paštas.

 1. Štai trumpa instrukcija, kaip tai padaryti:
  1. Spaudžiate „Prisijungti“ → „Sukurti naują paskyrą“.
  2. Pasirenkate, kas esate (mokinys arba mokytojas).
  3. Užpildote anketą (primename, kad kiekvienas naudotojas turi turėti unikalų el. pašto adresą – esant sutapimui registracija neįvyks). Visi sistemos pranešimai, skirti naudotojui, bus siunčiami jo nurodytu el. pašto adresu.
  Pastaba: pašto dėžutės mail.ru ir one.lt nerekomenduojamos – pastebėta, kad jų naudotojai laiškų negauna arba gauna po 30 min.
 2. 4. Patvirtinate el. paštu gautą registracijos nuorodą.
  5. Mokiniui paskyra sukuriama iškart. Mokytojas turi gauti patvirtinimą.

  Mokytojų dėmesiui!

• Registracijos anketą pildo VISI: mokytojai ir mokiniai, kurie NETURI PASKYRŲ iš ankstesnių metų.
 Naujo vykdytojo paraišką (su mokyklos direktoriaus spaudu) užpildyti ir atsiųsti turi tik mokytojai.
• Jei mokytojas ar mokinys, įvesdamas savo duomenis padarė KLAIDĄ, jam nereikia pakartotinai registruotis. Jis turi prisijungti prie sistemos su savo paskyra ir klaidingus duomenis pataisyti. Savo duomenų mokiniai taisyti negali vykstant konkursui ir kurį laiką po jo, kad nekiltų painiavos.


Dėmesio! Kad registracijos procesas vyktų greičiau ir sklandžiau, siūlome atkreipti dėmesį  į keletą dalykų:

• Reikalavimai kompiuteriams. Jei mokyklos kompiuteriai neatitinka reikalavimų, turėsite laiko tai sutvarkyti.
• Mokinys, norintis dalyvauti tiek konkurse tiek treniruotėje, turi susikurti paskyrą „Bebro“ varžybų lauke (tam jis privalo turėti elektroninį paštą).
• Registruotis galima tik unikaliu elektroniniu paštu, t.y. negalimi keli naudotojai su tuo pačiu el.paštu.
• Mokytojai, apie kuriuos „Bebro“ administracija duomenų neturi (t.y. tie, kurie pernai konkurse nedalyvavo arba pasikeitė elektroninį paštą) privalo užpildyti ir nusiųsti (el. paštu info@bebras.lt) „Bebro“ organizatoriams naujo vykdytojo paraišką. Mokyklos direktoriaus spaudas (parašas) būtinas! Paraiškoje turi būti nurodyti mokytojo duomenys, kurie bus vedami į registracijos anketą. Tai būtina dėl saugumo.


Reikalavimai kompiuteriui

 • Interneto prieiga
 • „Mozilla Firefox“ naršyklė (40.0.0 ar naujesnė versija), „Google Chrome“ (50.0.0 ar naujesnė versija); IE10 ar naujesnė, dažniausiai tinka ir kitos naršyklės, tik dizainas gali būti kiek iškraipytas, o kartais neveikia varžybų užduotys.
 • Naršyklėje turi būti įjungta „JavaScript“
  (Priemonės ⇒ Nuostatos ⇒ Žiniatinklis ⇒ Leisti naudoti „JavaScript“ [angl. Tools ⇒ Options ⇒ Content ⇒ Enable Javascript])